2018.11.28-ig cipős doboz akció

Kedves Szülők és Gyerekek!

Iskolánk az idei tanévben is részt vesz a karácsonyi adománygyűjtésben / cipős doboz akció /!

Arra kérjük Önöket és a gyerekeket, ha van használt, de jó állapotú játékuk, amely feleslegessé vált, ajánlják fel a rászoruló gyerekeknek! Csak olyan játékot küldjenek, amelynek az Önök gyermeke is örülne! Tegyék a felajánlott játékot egy dobozba, írják rá mennyi idős fiúnak, vagy lánynak való. A dobozokat nem szabad becsomagolni, leragasztani!

A gyerekek az osztályfőnöküknek adhatják le a dobozokat. A felajánlásokat november 28-ig tudjuk elfogadni. Köszönjük nagylelkű támogatásukat, amellyel boldogságot okoznak sok rászoruló gyermeknek és a mi tanulóinknak, akik megélhetik az önzetlen segítés örömét!

                                                                                                az iskola pedagógusai

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.