Archívum 2020

Tisztelt Szülők!

A Tankerület a mai napon azzal a kéréssel fordult hozzánk, hogy mérjük fel hány gyermek kér a nyár folyamán iskolai felügyeletet.
Kérjük, hogy péntek (05.22.) délig szíveskedjenek visszajelezni, hogy melyik héten/hetekben igénylik a felügyeletet.
A visszajelzéseket elektronikus úton, vagy papíralapon – az iskola levélszekrényébe dobva – juttassák el hozzánk.
A visszajelzéseken a tanuló neve, osztálya és gondviselő neve – papíralapon az aláírása – szerepeljen.

Megértésüket és gyors válaszukat köszönjük!

Kaposszekcső, 2020. május 20.
Iskolavezetés

Tisztelt Szülők!

A jogszabályi előírások szerint minden tanév május 20-ig módosíthatják az Etika-/ Hit- és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választásukat.
Amennyiben a 2020/21-es tanévre változtatni szeretnének, akkor a következő adatlap kitöltésével ezt megtehetik.
A kitöltött adatlapot 2020. május 30-ig juttassák el iskolánkba, vagy a módosítással kapcsolatban kereshetnek bennünket a 74/466-537 telefonszámon.
Ugyanez az eljárásrend vonatkozik az idegen nyelv módosítására is.

A beiratkozási szándékát a szülőnek meg kell erősítenie. Ehhez kérjük 2020. április 24-ig töltse ki a beiratkozási adatlapot, amelyet a Kaposszekcsői Általános Iskola esetén http://kaposkola.hu/beiratkozas oldalon talál, a Kaposszekcsői Általános Iskola Csikóstőttősi Telephelye esetén http://kaposkola.hu/beiratkozas-csikostottos oldalon tehetik meg.

https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap ezen felület kitöltésével válik hivatalossá a beiratkozás.

BÁI – Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáférés nélkül, a beiratkozási felület kitöltését az alábbi videó mutatja be

Rendhagyó március 15-e

A koronavírus járványra tekintettel a Kaposszekcsői Általános Iskolában az ünnepi műsort az 5. osztály videón rögzítette, amelyet minden osztály külön, a saját tantermében az interaktív tábláikon tekintett meg.
A videó és a gyerekekről készült képek megtekinthetőek a honlapunkon és a facebook oldalunkon.
Az 5. osztály a különleges körülmények ellenére becsülettel és szépen felkészült a feladatra. A színvonalas műsor méltó volt nemzeti ünnepünk szelleméhez.

Köszönjük munkájukat!
Reméljük, ezzel kárpótolni tudjuk a szülőket, érdeklődőket.

A hittannal kapcsolatos dokumentumok ITT elérhetők.

Köszönetet mondunk minden szülőnek, pedagógusnak, magánszemélynek és vállalkozónak, akik támogatásukkal hozzájárultak bálunk sikeres megrendezéséhez.

1. 1. osztály
23. DITÁLL
24. DOVAS Kft.
25. Dr. Pulai János
26. Elltex Méteráru, rövidáru (Burda)
27. Faluszépítő Egyesület
28. Farkasné Gábor Barbara
29. Fazekas Gáspár
30. Fehér Zsuzsanna – Liget Büfé
31. FM World
32. Giorgio Virágbolt
33. Heizer Gyula és családja
34. Hotel Dombóvár
35. Jágónaki Önkormányzat
36. Kálmán Gábor
37. Kaposszekcsői Csillagvirág Óvoda
38. Kaposszekcsői Mg. Zrt.
39. Kaposszekcsői Önkormányzat
72. Varitel Irodatechnika

január 24. Első félév vége
január 27. Félévi szülői értekezlet – alsó tagozat 16:30; felső tagozat 17:00

február 7. Diák farsang 12:00 – tanítás nélküli munkanap, délelőtt nincs tanítás, a tanulóknak és az érdeklődő szülőknek a bál kezdetére kell az iskolába érkezniük
február 10. hétfő félévi értekezlet, a tanulók ebéd után mennek haza, bejárók az 13-14 órai buszokkal
február 22. SzMK bál 21:00

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.