2020-12-10 Rajzpályázat

Rajzpályázat

A Dombóvári Rendőrkapitányság rajzpályázattal szólította meg az általános iskolás gyerekeket. Feladatul kapták, hogy gondolják át, és rajzolják is le, miként védhetnék meg értékeiket (kerékpárt, lakást, házat, autót, stb.). Iskolánk is csatlakozott a felhíváshoz. Tanulóink számtalan módját ötlötték ki a védelemnek. Közülük a zsűri ítélete alapján az alsó tagozatosok közül Papp Mónika második osztályos tanuló 1. , míg osztálytársa Michelisz Jázmin 2. helyezést ért el. A felső tagozatosok közül Orsós Jázmin hatodik osztályos tanuló pályaműve szintén 1. helyezett, Császár Emília ötödikes tanuló rajza 3. helyezett lett. A díjazottak értékes ajándékcsomagokat kaptak. Felkészítőjük Klespitz Józsefné volt.

Mindegyikőjüknek szeretettel gratulálunk!