2018-11-28 alsó tagozat 2. munkaközösségi foglalkozása

2018 november 28-án megtartottuk az alsótagozat 2. munkaközösségi foglalkozását. Ez alkalommal az óvoda nagycsoportjába látogattunk el és megnéztünk egy iskolaelőkészítő foglalkozást, amit Reizerné Deák Ilona óvónő tartott. A foglalkozás után közös megbeszélésre került sor. Köszönjük! A gyerekeknek, kis meglepetéssel kedveskedtünk a közelgő Mikulásnap alkalmából.

Az óvónőket mi is meghívtuk iskolánkba, hogy a mostani első osztályt láthassák, milyen fejlődésen mentek keresztül a gyerekek a 3 hónap alatt.

Remélem és tudom, hogy az iskola és óvoda közti jó kapcsolat továbbra is megmarad.

Az elkövetkezendő időre, mindenkinek jó munkát, erőt, egészséget kívánunk. A közelgő ünnepekre pedig: Békés, boldog Karácsonyi ünnepeket!

Löblné Egyed Ilona
alsós munkaközösségvezető